Samen met SC Heerenveen in actie voor de Voedselbank

Elk jaar organiseert sc Heerenveen in samenwerking met supportersverenigingen FeanFan en Nieuw Noord bij de laatste thuiswedstrijd voor de winter een inzamelingsactie voor de Voedselbank. Ook dit jaar komen zij weer in actie, maar vanwege corona op een aangepaste manier. Eén van de manieren is om dit bij Drachtster Boys te doen. Je kunt dit jaar producten voor de Voedselbank Smallingerland bij onze club langsbrengen.

Voedselbank Smallingerland

Blije gezichten

Er zijn tekorten bij de Voedselbank, het aantal personen dat een beroep moet doen op instellingen neemt helaas toe. Als club kunnen we ons steentje bijdragen en voor meer blije gezichten zorgen. Alle beetjes helpen, niets is verplicht.

Producten langsbrengen

In week 51 vinden bij het clubhuis van Drachtster Boy vier momenten plaats waarop mensen producten voor de Voedselbank kunnen brengen. Op maandag 14, dinsdag 15, woensdag 16 en donderdag 17 december kan iedereen tussen 19.00 en 20.00 uur producten afgeven bij ons clubhuis.

Wat de Voedselbank nodig heeft:

Door derving van producten zijn de volgende artikelen (als deze nog niet zijn aangebroken) geschikt om te doneren:

- Rijst, couscous, droge pasta’s (lang houdbaar, langer dan een jaar)

- Zout, bloem, suiker, meel

- Siroop, stroop honing

- Houdbare melk, koffie, thee (lang houdbaar, langer dan een jaar)

- Koekjes, chips, zoutjes, pinda’s, ontbijtgranen, muesli (maanden)

- Groenten en/of fruit in blik (lang houdbaar, langer dan een jaar)

- Jams en zoetwaren (lang houdbaar, langer dan een jaar)

- Soepen en/of conserven (lang houdbaar, langer dan een jaar)

- Fritessaus, ketchup en dergelijke mits lang houdbaar (langer dan een jaar)

Wat zou het fantastisch zijn als wij hier als club ook een steen in kunnen bij dragen!