Giso Boelens, Frank de Ruiter en Andre Landman trainers JO12-1 seizoen 2026/2027

We zijn blij dat Giso Boelens, Frank de Ruiter en André Landman komend seizoen samen de JO12-1 van Drachtster Boys begeleiden. Met hun ervaring en betrokkenheid bij de club willen zij de spelers verder helpen in hun ontwikkeling. Plezier, groei en samen beter worden staan daarbij centraal.

Giso Boelens (links) is komend seizoen trainer van de JO12-1. In het dagelijks leven werkt hij als Projectleider Veelzijdig Bewegen bij bvSPORT.

Giso is al sinds zijn negende verbonden aan Drachtster Boys. Hij doorliep alle jeugdselectieteams, maar moest door knieproblemen helaas al op jonge leeftijd stoppen met voetballen. Daarna is hij, met enkele tussenjaren, op verschillende manieren actief gebleven binnen de club. Zo was hij trainer van onder andere de JO15-1, JO17-1, JO19-1 en het 2e elftal. De laatste jaren is hij betrokken bij het vriendenteam van het 4e (nu het 2e).

Komend seizoen wil Giso de spelers van de JO12-1 verder helpen in hun technische vaardigheden en in het herkennen en toepassen van basistaken in wedstrijdsituaties. Daarbij staat plezier altijd voorop. Giso vindt het belangrijk dat spelers met zelfvertrouwen en een beetje bluf voetballen, zichzelf blijven uitdagen en durven fouten te maken, want juist daar leer je het meeste van.

Frank de Ruiter (midden) wordt komend seizoen leider en trainer van de JO12-1 en is al meerdere jaren actief binnen Drachtster Boys. Frank begon bij de JO7 als leider en trainer op het veld en is sindsdien nauw betrokken bij de ontwikkeling van zijn zoon. Inmiddels is hij ook al vijf seizoenen jeugdcoördinator binnen de leeftijdscategorie (geboortejaar 2015). Daarnaast is hij voor het derde seizoen teammanager van het 4e elftal (nu het 2e).

Frank kijkt ernaar uit om het team de komende jaren met veel plezier te zien voetballen.

Rechts staat André Landman. Komend seizoen ben ik samen met Frank en Giso trainer van de JO12-1. Voor mij is dit inmiddels het derde jaar dat ik trainer ben van deze groep. Het is mooi om te zien hoe de spelers zich ontwikkelen en hoeveel plezier ze samen beleven aan het spel. Zelf ben ik ook opgegroeid bij Drachtster Boys en heb ik hier mijn hele jeugd gevoetbald. Tijdens mijn CIOS-opleiding heb ik de trainersdiploma’s VC1, VC2 en VC3 behaald.

Wat ik vooral belangrijk vind, is dat de jongens met plezier op het veld staan. Het spelplezier dat ik vroeger zelf heb ervaren bij Drachtster Boys wil ik graag doorgeven aan deze groep. Daarnaast vind ik het mooi om spelers te helpen in hun persoonlijke ontwikkeling, zowel op als naast het veld. Samen beter worden, plezier maken en als team groeien: daar gaan we komend seizoen voor.