Het wedstrijdprogramma van de komende weken

We doen onze uiterste best om zo compleet mogelijk te zijn in ons wedstrijdoverzicht. Raadpleeg bij twijfel de wedstrijdsecretaris veld of wedstrijdsecretaris zaal.

woensdag 19 februari

thuis 21:00

Drachtster Boys 2

Engelbert 1

zaterdag 15 februari

11:00

Go Ahead Eagles JO17-1

Drachtster Boys JO17-1

14:00

Winsum 2

Drachtster Boys 2

14:30

Noordscheschut 1

Drachtster Boys 1

vrijdag 14 februari

20:00

zv Libertas VR1

Drachtster Boys VR2

thuis 20:00

Drachtster Boys 1

Balk ZV 1

20:30

EXS Zwolle/Schuurman Bouwadvies

Drachtster Boys/HR Piping

thuis 21:00

Drachtster Boys 3

A.S. Exstudiantes 11

zaterdag 08 februari

8:45

Wolvega FC JO9-1

Drachtster Boys JO9-1

9:00

Opende JO10-1

Drachtster Boys JO10-3

thuis 9:00

Drachtster Boys JO12-2

Drachtster Boys JO12-3

thuis 9:00

ST Drachtster Boys/Boornbergum'80 MO15-1

Marum MO15-1

9:00

ONT JO8-1

Drachtster Boys JO8-2

9:00

Suameer JO101-G

Drachtster Boys JO10-4

9:00

OKVC JO12-1

Drachtster Boys JO12-4

9:00

CVVO JO17-3

Drachtster Boys JO17-4

9:00

S.V. Haulerwijk JO14-1

Drachtster Boys JO14-2

thuis 9:00

Drachtster Boys JO8-4

VEV'67 JO8-4

9:00

Thor JO11-1G

Drachtster Boys JO11-2

thuis 9:00

Drachtster Boys JO13-2

Frisia JO13-2

9:00

SJO DFC JO19-2

Drachtster Boys JO19-5

thuis 9:00

Drachtster Boys JO15-3

Opende JO15-1G

thuis 9:00

Drachtster Boys JO10-2

Be Quick D JO10-1

thuis 9:00

Drachtster Boys JO17-2

Drachten JO17-1

10:00

Urk JO14-2

Drachtster Boys JO14-1

thuis 10:15

Drachtster Boys JO9-2

Nieuw Roden JO9-1

10:15

ONB JO11-2

Drachtster Boys JO11-4

thuis 10:15

Drachtster Boys JO8-1

SJO J.V. Oostenburg JO8-1

10:25

Drogeham JO9-1

Drachtster Boys JO9-4

10:30

DWP JO19-1

Drachtster Boys JO19-4

10:40

Joure SC JO15-1

Drachtster Boys JO15-2

thuis 10:45

Drachtster Boys JO11-1

FC Burgum JO11-1

thuis 10:45

Drachtster Boys JO13-1

Veendam 1894 JO13-1

thuis 10:45

Drachtster Boys JO17-1

FC Emmen JO17-1

thuis 10:45

Drachtster Boys JO12-1

Emmen JO12-1

thuis 10:45

Drachtster Boys JO15-4

Bakkeveen JO15-1

thuis 10:45

ST Drachtster Boys/Boornbergum'80 MO17-1

ODV MO17-1

11:15

SJO Broekster Walden JO15-2

Drachtster Boys JO15-5

thuis 11:30

Drachtster Boys JO8-3

Frisia JO8-6

11:30

Friese Boys JO19-1

Drachtster Boys JO19-3

thuis 11:30

Drachtster Boys JO10-1

SJO Feanstars JO10-1

thuis 12:00

Drachtster Boys JO9-3

Nieuweschoot JO9-1

thuis 12:30

Drachtster Boys JO17-3

Ropta Boys JO17-1

thuis 12:30

Drachtster Boys 2

Olde Veste'54 2

thuis 12:30

Drachtster Boys JO19-2

SWZ Boso Sneek JO19-1

thuis 12:30

Drachtster Boys JO13-3

ONB JO13-2

12:45

Quick '20 JO15-1

Drachtster Boys JO15-1

thuis 13:15

Drachtster Boys JO10-5

Buitenpost JO10-3

13:15

RWF 2

Drachtster Boys 4

13:45

S.F. Deinum JO17-2G

Drachtster Boys JO17-5

14:30

ACV JO19-1

Drachtster Boys JO19-1

thuis 14:30

Drachtster Boys 3

SDS 2

thuis 14:30

Drachtster Boys 5

Marum 4

14:30

Blesse De VR1

ST Drachtster Boys/Boornbergum'80 VR1

14:30

Noordbergum 2

Drachtster Boys 6

thuis 14:30

Drachtster Boys 1

SVI 1

14:30

TFS 2

Drachtster Boys 7

vrijdag 07 februari

thuis 19:00

Drachtster Boys VR3

DVC Appingedam VR1

20:00

Futsal Dragten 9

Drachtster Boys 3

thuis 20:30

Drachtster Boys/HR Piping

TPP/Feyenoord Futsal VR

woensdag 05 februari

thuis 21:00

Drachtster Boys 2

Roden 6

21:15

CSVC 1

Drachtster Boys 1