Drachtster Boys wil mensen in beweging brengen voor de 13e Poiesz Jeugd Sponsor Actie

We vragen iedereen om Jeugd Sponsor Munten te sparen voor onze club! Wij moedigen mensen daarom aan om hun boodschappen te doen bij Poiesz en Jeugd Sponsor Munten te sparen. Door de munten in de koker te stoppen van Drachtster Boys bij de Poiesz supermarkt in het centrum van Drachten helpt u al mee.

 

Hoe meer Jeugd Sponsor Munten in de koker worden gestopt van Drachtster Boys, hoe meer sponsorgeld aan het eind van de actie door Poiesz supermarkten wordt uitgekeerd. Het sponsorgeld komt ten goede aan de jeugd van onze vereniging.

Banner Poiesz

Jeugd Sponsor Munten krijgt u gratis bij de kassa van alle Poiesz supermarkten. De koker voor de Jeugd Sponsor Munten van Drachtster Boys is te vinden bij de Poiesz supermarkt in het centrum van Drachten. De Jeugd Sponsor Actie loopt van maandag 12 februari t/m 8 april 2018 bij Poiesz supermarkten. Komende zaterdag 17 februari staan wij, als vereniging, met een stand bij de Poiesz in het centrum van Drachten.

 

webshop-drachtsterboys

Twitter

Onze sponsors