De HTZ zoekt nog steeds leden

Na de vorige oproep op deze site hebben we Henri Kooistra (TC- C junioren) als HTZ lid mogen verwelkomen. Helaas is dit te weinig willen we onze commissie op sterkte hebben en zoeken dus nog steeds nieuwe leden.


Wilt u betrokken zijn bij het technisch beleid binnen onze club en de kar mee willen trekken neem dan contact op met een van onze leden (of via onderstaand mailadres). Heb je vragen over de inhoud en werkzaamheden, aarzel niet en neem contact op. We kunnen al je vragen beantwoorden. Ga er niet vanuit dat je buurman of buurvrouw het wel doet!  Laat zien dat je je betrokken voelt bij onze club en doe mee.

We hebben de volgende vacatures:

 

  • HTZ-Lid contactpersoon Sen 1 en Sen 2
  • Voorzitter HTZ (tevens bestuurslid)
  • HTZ lid met diverse portefeuilles

 

Ik reken op je!

Wil je informatie over bovenstaande vacatures? Mail dan naarDit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Twitter

Onze sponsors