Met Drachtster Boys naar sc Heerenveen-ADO op 29 september

Zoals je misschien al wist is vv Drachtster Boys Sportief Partner van sc Heerenveen. Speciaal voor deze samenwerking heeft sc Heerenveen een uitgebreid programma (Clubplan) samengesteld voor onze club, vol met leuke voetbalacties en activiteiten.

 

Wij mogen bijvoorbeeld een paar keer per seizoen een leuk voetbaluitje aanbieden aan de spelers, vrijwilligers en supporters van onze club. Iedereen die betrokken is bij vv Drachtster Boys mag meedoen!

 

Wil jij een keer samen met je (voetbal)vrienden of (voetbal)familie naar het stadion? Doe dan mee aan onze Kaartverkoopacties. Te beginnen met sc Heerenveen ADO Den Haag (zaterdag 29 september):

 

Bestel hier je kaartjes!

 

Het tijdstip van deze wedstrijd (zaterdagavond, 18:30) is erg geschikt voor een voetbaluitje voor jong en oud. Bijvoorbeeld als teamuitje na afloop van jullie eigen wedstrijd. Of als uitstapje met jullie gezin. Tijdens deze actie betaal je hiervoor slechts 10,- per persoon!

 

Voor elk kaartje dat besteld wordt via onze club doneert sc Heerenveen 2 euro in onze clubpot. Samen winnen we meer!

Heerenveenactie web

webshop-drachtsterboys

Twitter

Onze sponsors